Menü
Alışveriş Sepetiniz

Hediyelik Kutu Çeşitleri

Toptan Hediyelik Kutu Çeşitlerimiz 

Birbirinden Değişik Özel Şık Tasarımlarıyla Değerli Eşyalarınızı Saklabilceğiniz Hediyelik Kutu Çeşitlerimiz Uygun Fiyata www.toptansec.com da.

Model: TS-1665
Toptan Kalp Desenli Hediye KutusuKalp Desenli Hediye Kutusu Şık Ve Tasarım Olan Kutuyu İster Takı Kutusu Olarak İster Hediye Kutusuda Olarak Kullanabileceğiniz Çok İşlevli Kutulardandır.Kutu içerisini süsleyebilir çok şık setler yapabilir ve yaptığınız setle b..
54,00₺
Model: TS-1662
Toptan Renkli Puantiyeli KutuPuantiye Desenli Hediye Kutusu Şık Ve Tasarım Olan Kutuyu İster Takı Kutusu Olarak İster Hediye Kutusuda Olarak Kullanabileceğiniz Çok İşlevli Kutulardandır.Kutu içerisini süsleyebilir çok şık setler yapabilir ve yaptığınız setle b..
54,00₺
Model: TS-1659
Toptan 3'lü Hediye Set KutusuSevdiklerinize onları mutlu etmek için aldığınız hediyeleri daha iyi sunmak amacıyla tasarlanan TOPTAN KARE ŞEKLİNDE 3 LÜ HEDİYE KUTUSU işte karşınız da!Hediye olarak aldığınız ürünleri güzel bir şekilde sevdiklerinize vermek istiyorsanız TO..
130,00₺
Model: TS-1655
Toptan Plastik Kalem KutusuToptan Kalem Kutusu Sayesinde Kalemlerinizi Daha Şık Sergileyebilir Ve Saklayabilirsiniz.Toptan Kalem Kutusu Sevdiğiniz Kişilere İçinde Özel Bir Kalem İle Şık Ve Bir O Kadar Anlamlı Bir Hediye Verebilirsiniz. Özel Kalem Kutusuna Özel Kalem Çeşitler..
14,00₺
Model: TS-1642
Toptan Mermer Tasarımlı Hediye KutusuToptan Mermer Desenli Hediye Kutusu Şık Ve Tasarım Olan Kutuyu İster Toptan Takı Kutusu Olarak İster Hediye Kutusuda Olarak Kullanabileceğiniz Çok İşlevli Kutulardandır.Toptan Kutu içerisini süsleyebilir çok şık setler yapabilir ve y..
54,00₺
Model: TS-1641
Toptan Tasarım Hediye KutularıToptan Tasarım Birbirinden Farklı Desenli Hediye Kutusu Şık Ve Tasarım Olan Kutuyu İster Toptan Takı Kutusu Olarak İster Hediye Kutusuda Olarak Kullanabileceğiniz Çok İşlevli Kutulardandır.Toptan Kutu içerisini süsleyebilir çok şık setler y..
54,00₺
Model: TS-1640
Toptan Kırmızı Hediye KutusuToptan Kırmızı Renk  Hediye Kutusu Şık Ve Tasarım Olan Kutuyu İster Toptan Takı Kutusu Olarak İster Hediye Kutusuda Olarak Kullanabileceğiniz Çok İşlevli Kutulardandır.Toptan Kutu içerisini süsleyebilir çok şık setler yapabilir ve yaptığ..
54,00₺
Model: TS-1639
Toptan Siyah Mermer Temalı Hediyelik KutuToptan Mermer Desenli Hediye Kutusu Şık Ve Tasarım Olan Kutuyu İster Toptan Takı Kutusu Olarak İster Hediye Kutusuda Olarak Kullanabileceğiniz Çok İşlevli Kutulardandır.Toptan Kutu içerisini süsleyebilir çok şık setler yapabilir ..
54,00₺
Model: TS-1502
Toptan Hediyelik Siyah KutuSiyah Sade Hediye Kutusu Şık Olan Kutuyu İster Takı Kutusu Olarak İster Hediye Kutusuda Olarak Kullanabileceğiniz Çok İşlevli Kutulardandır.Toptan Tasarım Kutunun Toptan Siyah Kutuyu İsterseniz Her Birine Farklı Hediyelerden Oluşan Bir Kutu Seti Yapıp H..
54,00₺
Model: TS-1448
Toptan Ahşap Tesbih KutusuToptan Hediyelik Tesbih KutusuToptan Renkli Ahşap Tesbih KutusuÜrün tamamen ahşap malzemeden üretilmiştirÜrün Ölçüsü :Boydan Yükseklik 24 cmGenişlik  6 cm ve 2 cm derinliğindedirÜrünün alt kısmı süngerli yapıya sahiptirÜrün paketlidir ve karışık renklerde gön..
35,00₺
Model: TS-1257
Toptan Kutu RenkliToptan Tasarımlı Kalem Kutusu Sevdiğiniz Kişilere İçinde Özel Bir Kalem İle Şık Ve Bir O Kadar Anlamlı Bir Hediye Verebilirsiniz.Tasarım Kutu Tasarımı Ve Görünümü İle Dikkatleri Çekecek.Kalem Kutusunun İçerisinde Sünger Bulunmaktadır Ve Bu Sayede Kalemi Güz..
33,00₺
Model: TS-1256
Toptan Kutu KırmızıToptan Tasarımlı Kalem Kutusu Sevdiğiniz Kişilere İçinde Özel Bir Kalem İle Şık Ve Bir O Kadar Anlamlı Bir Hediye Verebilirsiniz.Tasarım Kutu Tasarımı Ve Görünümü İle Dikkatleri Çekecek.Kalem Kutusunun İçerisine İster Sünger İsterseniz Boş Haliye İçine Min..
33,00₺
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 63 (6 Sayfa)